Strona głównaDziałalnośćProjektyProjekt Unijny - Razem w dorosłośćHarmonogram zajęć

HARMONOGRAM DODATKOWYCH ZAJĘĆ ROK SZKOLNY 2013/2014

 

WARSZTATY KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

GRUPA 1 – prowadzący zajęcia Joanna Krynicka, Bogusław Wróblewski
– WTOREK - 14.45-16.15
GRUPA 2 – prowadzący zajęcia Joanna Barmuta, Agata Rydzewska
 – WTOREK - 14.45-16.15
GRUPA 3 – prowadzący zajęcia Lidia Katarzyna Matusiewicz, Bogusław Wróblewski
- CZWARTEK - 14.45-15.15
GRUPA 4 – prowadzący zajęcia Joanna Krynicka, Agata Rydzewska
- CZWARTEK - 14.45-15.15
 


ZAJĘCIA  TECHNICZNE

Zajęcia techniczne – wiklina i ceramika - prowadzący zajęcia Ewa Barbara Nalewajko, Barbara Karbowska
– WTOREK - 14.45-16.15Zajęcia techniczne – witraż - prowadzący zajęcia Ewa Barbara Nalewajko, Edward Kisielewski
- CZWARTEK - 14.45-15.15

 
ZAJĘCIA  TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ

Zajęcia technologii informacyjnej GRUPA 1 - prowadzący zajęcia Anna Falicka, Leszek Dąbrowski
– WTOREK - 14.45-16.15
Zajęcia technologii informacyjnej GRUPA 2 - prowadzący zajęcia Anna Falicka, Leszek Dąbrowski
- CZWARTEK - 14.45-15.15

 


HARMONOGRAM PRAKTYK ZAWODOWYCH ROK SZKOLNY 2013/2014

 

KUCHARZ
GRUPA 1 – opiekun: Hanna Jarząbska
– wtorek - 8.00 - 12.05
GRUPA 2 – opiekun: Marta Wiśniewska
– czwartek - 8.10 - 12.15

 

STOLARZ
GRUPA 1 – opiekun: Dariusz Niedźwiedzki
– wtorek 8.10 - 12.15
GRUPA 2 – opiekun: Edward Kisielewski
– czwartek 8.10 - 12.15

 

 


HARMONOGRAM DODATKOWYCH ZAJĘĆ ROK SZKOLNY 2012/2013

WARSZTATY KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
GRUPA 1 – prowadzący zajęcia Joanna Krynicka, Bogusław Wróblewski
– poniedziałek 14.45-16.15
GRUPA 2 – prowadzący zajęcia Joanna Barmuta, Agata Rydzewska
 – poniedziałek 14.45-16.15
GRUPA 3 – prowadzący zajęcia Lidia Katarzyna Matusiewicz, Bogusław Wróblewski – środa 13.50-15.20
GRUPA 4 – prowadzący zajęcia Joanna Krynicka, Agata Rydzewska
– środa 13.50-15.20

 

ZAJĘCIA  TECHNICZNE
Zajęcia techniczne – witraż - prowadzący zajęcia Ewa Barbara Nalewajko,
Edward Kisielewski
–  poniedziałek 14.45-16.15
Zajęcia techniczne – wiklina i ceramika - prowadzący zajęcia Ewa Barbara Nalewajko, Barbara Karbowska
 –  środa 13.50-15.20

 

ZAJĘCIA  TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ
Zajęcia technologii informacyjnej GRUPA 1 - prowadzący zajęcia Anna Falicka,
Leszek Dąbrowski
–  poniedziałek 14.45-16.15
Zajęcia technologii informacyjnej GRUPA 2 - prowadzący zajęcia Anna Falicka,
Leszek Dąbrowski
 - środa 13.50-15.20

 

HARMONOGRAM PRAKTYK ZAWODOWYCH ROK SZKOLNY 2012/2013
KUCHARZ
GRUPA 1 – opiekun: Hanna Jarząbska
– wtorek8.10 - 12.15
GRUPA 2 – opiekun: Marta Wiśniewska
– środa 8.10 - 12.15

 

STOLARZ
GRUPA 1 – opiekun: Dariusz Niedźwiedzki
– środa 8.10 - 12.15
GRUPA 2 – opiekun: Edward Kisielewski
– czwartek 8.10 - 12.15